e-mail
hasło


Dodaj firmę
Nie pamiętam hasła
Aktywacja konta

Paso Polska

Paso Polska

Skrajna 1
62-080 Sierosław, woj. Dolnośląskie

Pon - pt: 8:00-16:00
Sobota: Nieczynne
Niedziela: Nieczynne

p.swiderski@paso.pl

Tel: 795576320


https://paso.pl/pl/content/8-produkty-re
Opis firmy
Paso od ponad 35 lat zajmuje się zleceniami brandowania produktów. Wykonujemy plecaki, torby, kosmetyczki, walizki, saszetki i wiele innych produktów, które świetnie sprawdzają się jako dodatki reklamowe każdej firmy. Posiadają odpowiednią powierzchnię do nadruku, wyszycia lub innej metody nadania logo, hasła, znaku. Realizujemy także większe projekty według wytycznych przesłanych przez Klienta: unikalne plecaki lub torby reklamowe wyprodukowane pod indywidualne założenia i potrzeby.

Wśród klientów od lat korzystających z naszych usług znajdują się największe i najbardziej znane marki i firmy z terenu całego kraju: BZ WBK, Imperial Tabacco, Nivea, Coca Cola, Johnson & Johnson, Colgate Palmolive, Unilever, Henkel, Philip Morris, Kompania Piwowarska , Bols, Żywiec, Wedel, Nestle, Wrigley, Nestle, Radio ZET, Radio RMF FM, TVN, Polsat, Plus GSM, Opel, Carlsberg, Volkswagen, Lama Gold, Canal Plus, Solaris, Red Fitness, Den Braven.

Produkty i usługi
Plecaki z Nadrukiem
Plecaki z Nadrukiem
PASO jest na polskim rynku jednym z głównych dostawców artykułów szkolnych i bagażu dziecięcego, toreb, plecaków, walizek, portfeli i wszystkiego, w co można się spakować.

Galeria
ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie

Opinie
Imię:*
Nazwisko:*
Kod:*
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Pomoc    Regulamin    Kontakt    Reklama    Open Life
Kasetony reklamowe