e-mail
hasło


Dodaj firmę
Nie pamiętam hasła
Aktywacja konta

Choy Lee Fut Polska

Choy Lee Fut Polska

Berka Joselewicza 21 c
31-031 Kraków, woj. Małopolskie

Pon - pt: 16.00 - 21.
Sobota: 11.00 - 14.

recepcja.clfkazimierz@gmail.com

Tel: +48883149542
Tel2: +48535440293


choyleefutpolska.pl
Opis firmy
Choy Lee Fut Polska jest uznaną firmą o wysokiej renomie oraz najdłuższym doświadczeniu na rynku oferującą szkolenia z zakresu chińskich sztuk walki oraz wschodnich metod relaksacji. Główna siedziba znajduje się przy ul. Królewskiej 51. Jest największą i najbardziej profesjonalną w Krakowie Szkołą do uprawiania kung fu choy lee fut oraz ćwiczeń relaksacyjnych tai chi/qigong. Corocznie ćwiczy w niej kilkaset osób. Kształcimy wybitnych instruktorów oraz zawodników - mistrzów Polski, Europy i świata.
Centrum działa pod bezpośrednim kierownictwem Sifu Grzegorza Ciembroniewicza, jednego z prekursorów kung fu i qigongu w Polsce, mistrza o międzynarodowych kwalifikacjach i uprawnieniach, który od ponad 40 lat uprawia różne chińskie sztuki walki i metody zachowania zdrowia.

Choy Lee Fut Polska zaprasza do drugiego centrum treningowego, nowoczesnego, profesjonalnie wyposażonego i komfortowego klubu na Krakowskim Kazimierzu. Więcej informacji na www.choyleefutpolska.pl
Oferta
Prowadzimy kursy tradycyjnego stylu Kung Fu Choy Lee Fut, sandy/kickboxingu, samoobrony oraz chińskich metod relaksacyjno-oddechowych Luohan Qigong/Tai Chi. Dla najmłodszych Akademia Młodego Wojownika skierowana do dzieci w wieku 5-9 lat oraz 10-12 lat.
Zajęcia skierowane są do osób początkujących. Honorujemy także karty Multisport.
Produkty i usługi
AKADEMIA MŁODEGO WOJOWNIKA
AKADEMIA MŁODEGO WOJOWNIKA
Zajęcia Kung Fu Choy Lee Fut dla dzieci w grupach wiekowych 5-9 lat oraz 10-12, wproadzenie do świata prawdziwych sztuk walki, które może przerodzić się w prawdziwą pasję. Sprawność, dyscyplina, doskonalenie, umiejetność samoobrony, poznanie kultury Chin.
KURSY LUOHAN QIGONG/TAI CHI
KURSY LUOHAN QIGONG/TAI CHI
Połącznie łagodnego ruchu oraz oddechu, które wprowadzi w stan prawdziwej relaksacji. Zajęcia dla osób poszukujących wyciszenia oraz harmonii. Zdrowie, równowaga oraz dodanie energii na cały dzień. Nauka tradycyjnego systemu zdrowotnego Luohan Qigong, który staje sie coraz bardziej znany.
KURSY SANDY/KICKBOXINGU
KURSY SANDY/KICKBOXINGU
Kursy przeznaczone dla osób, które chcą sprawdzić się w sparingach, poprawić sprawność fizyczną oraz kondycję. Oprócz walki w stójce nauczysz się chwytów, dźwigni, podcięć oraz rzutów. Zajęcia o poziomie początkującym. Zapraszamy oprócz mężczyzn także dynamiczne kobiety.
KURSY CHOY LEE FUT KUNG FU
KURSY CHOY LEE FUT KUNG FU
Jeden z najlepiej usystematyzownych systemów tradycyjnego kung fu, popularyzowany przez Mistrza Chen Yong Fa na całym świecie. Niezwykle bogaty styl w formy ręczne oraz z bronią. Styl walki skuteczny, mogący konkurować z innymi sztukami walki. Umiejętnośc samoobrony, nauka posługiwania si


 
Następne >

Galeria
ZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcieZdjęcie

Opinie
Imię:*
Nazwisko:*
Kod:*
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Pomoc    Regulamin    Kontakt    Reklama    Open Life